Konum - Mika Naturalist 2
15002
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15002,bridge-core-3.0.1,,qode-page-loading-effect-enabled, vertical_menu_transparency vertical_menu_transparency_on,qode-title-hidden,qode_grid_1200,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-13.8,qode-theme-bridge,qode_advanced_footer_responsive_768,wpb-js-composer js-comp-ver-6.8.0,vc_responsive

KONUM

Bilgilerinizi İletin, Biz Sizi Arayalım!

NATURALİST 2’DE
MÜKEMMEL KONUM

KAPANMAZ ORMAN MANZARASI

Koru Caddesi Akik Sokak No: 3
Kemerburgaz / İstanbul

Yeni İstanbul Havalimanı’na yakın.

Kemerburgaz metro
istasyonuna 450 m.

MANZARA

Temiz havası, yeşil doğası, tarihi yapıları, yatay yerleşim planlamasıyla gece gökyüzündeki yıldızları en parlak halleriyle görebildiğiniz, kolayca her yere ulaşabildiğiniz, çevresindeki gelişmis olanaklar sayesinde sosyal hayattan kopmadan yaşamanızı sağlayan Kemerburgaz’da yer almak gerçek anlamda bir ayrıcalık.

YEŞİLİN BİNBİR TONU

Mika Naturalist 2, doğanın tüm armağanlarına ve tertemiz bir havaya sahip olan Kemerburgaz’ın en avantajlı noktasında, eşsiz güzellikte ve yemyeşil bir manzaranın karşısında yer alıyor. Sabahın erken saatlerinden gün batımına kadar her anı farklı, dört mevsim bambaşka görünümlere sahip yemyeşil bir ormana karşı konumlanan Mika Naturalist 2, görsel güzelliklerin yanı sıra sağlıklı bir yaşam, çocuklarınızı doğayla iç içe büyütme şansı da sunuyor.

KEMERBURGAZ’DA YAŞAM

Geçmişten bugüne Istanbul’un mesire yerlerinden biri olan Kemerburgaz, Bizans ve Roma dönemlerinde inşa edilmeye başlanan, daha sonra önemli bir bölümü Mimar Sinan tarafından tamamlanan su kemerleriyle tarihsel bir önem de taşıyor.

Kemerburgaz; temiz hava, yeşil doğa, tarihi yapılar, yatay yerleşim planlaması gibi özellikleri bir araya getiriyor. Gökyüzündeki yıldızları en parlak halleriyle görebileceğiniz, her yere kolayca ulaşabileceğiniz, çevresindeki olanaklar sayesinde sosyal hayattan da kopmayacağınız böylesi bir noktada yaşamak gerçek anlamda bir ayrıcalık.

Bilgilerinizi İletin, Biz Sizi Arayalım!